Budowa pod klucz

        Wychodząc na przeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy usługę „Budowa pod klucz”. Przeprowadzimy za Ciebie cały proces budowy domu lub innego obiektu zajmując się wszystkim od A do Z. Począwszy od pomocy przy załatwianiu formalności, również z finansowaniem budowy, kontakty z architektem i projektantem,  przez budowę domu lub innego obiektu aż do jego wykończenia i zagospodarowania przestrzeni wokół.

Cenimy Twój czas więc proponujemy przeprowadzenie całej inwestycji za Ciebie. Zajmiemy się wszystkimi istotnymi i mniej istotnymi aspektami budowy. Wykwalifikowana kadra dopilnuje aby Twoja życiowa inwestycja, na którą nierzadko zaciąga się wieloletnie zobowiązania, wykonana była tak jak to sobie wymarzyłeś, oszczędzając przy tym Twój cenny czas.

„Zachowaj swój czas dla siebie!”

     Budowa domu to skomplikowany, wieloetapowy proces. Bardzo często to inwestycja na całe życie, związana z wieloletnim finansowaniem. Składa się między innymi z wykonania kompletnej dokumentacji budowlanej zawierającej pozwolenia, projekty oraz umowy. Zorganizowanie tej części budowy bywa czasochłonne i dość trudne. Po przebrnięciu przez ten etap rozpoczyna się faktyczna budowa. Na tym etapie inwestor musi zdecydować o wyborze poszczególnych firm wykonawczych zajmujących się konkretnymi czynnościami na budowie. Należy pamiętać, że wiele firm wykonuje tylko poszczególne etapy robót więc inwestor musi liczyć się z wynajęciem minimum kilku ekip w trakcie budowy. W obecnej chwili na rynku obecnych jest mnóstwo wykonawców, spośród których należy wybrać tych najbardziej odpowiednich. Inwestor musi mieć świadomość, że selekcja z tak ogromnej liczby firm może potrwać bardzo długo a i tak nie gwarantuje wybrania rzetelnego wykonawcy. Wykonanie każdego z etapów prac takich jak wykonanie fundamentów, wylanie płyt betonowych, wymurowanie ścian, położenie dachu, montaż stolarki okiennej i drzwiowej są bardzo ważne dla dalszych etapów prac, ogólnego wyglądu budynku oraz funkcjonalności i bezpieczeństwa. Na koniec pozostaje wykończenie domu gdzie najbardziej liczy się estetyka wykonania. Prace elewacyjne, wykończenia łazienek, kuchni i pokojów to prace, nad którymi konieczny jest stały nadzór aby jakość była na wysokim poziomie.

        W związku z ogromną czasochłonnością całego procesu budowy proponujemy kompleksową obsługę budowy domów i innych budynków „pod klucz”. Nasze kontakty z architektami i biurami projektowymi pozwalają na pomoc w realizacji budowy już na etapie projektowym. Dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze oraz doświadczonym ekipom wykonawczym jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość wykonania robót budowlanych. Codzienna obecność osób dozoru na budowach zapewni wykonanie projektu i założeń w najwyższym stopniu.

 1.   Spotkanie w celu ustalenia szczegółów inwestycji: założeń, wymagań, budżetu, wstępnych koncepcji architektonicznych, zakresu naszych działań. Podpisanie umowy.
 2.  Spotkanie z architektem celem omówienia projektu budowlanego (tyle spotkań ile to konieczne do uzyskania satysfakcjonującego efektu) lub wybór gotowego projektu.
 3.   Rozpoczęcie przez nas działań. Na tym etapie kończy się Twoje pełne zaangażowanie w budowę. Od teraz to my przejmujemy pełny zakres obowiązków: wykonanie i nadzór.
 4.    Spotkania, których celem jest raportowanie o bieżącym stanie zaawansowania budowy wraz z konsultacjami.
 5.    Oddanie budynku w ustalonej formie (SSO, SSZ, Stan deweloperski, pełne wykończenie).
 6.    Przekazanie dokumentacji. Zakończenie inwestycji.


 1.   Bezstresowe przeprowadzenie całej inwestycji.
 2.   Satysfakcja z efektu końcowego.
 3.   Ustalenie z Tobą szczegółów inwestycji oraz omówienie projektu
 4.   Rozpoczęcie prac budowlanych.
    Dobór odpowiednich ekip wykonawczych oraz specjalistów od, np. C.O., elektryki, hydrauliki, gazu.
 5.   Codzienna obecność kierownika budowy na miejscu budowy.
 6.   Stała obecność kierownika robót celem dopilnowania wszystkich prac.
 7.   Przekazanie budynku w formie ustalonej na początku.Adres siedziby:
PROGRESS Piotr Junka
44 – 323 Połomia
ul. Centralna 142

SEKRETARIAT:

Dział administracyjno - księgowy:

Małgorzata Galwas
tel. 790 – 619 – 601
FAX: (32) 720 – 20 – 77
e-mail: progress1@onet.eu

DZIAŁ REALIZACJI i PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI

Kierownik budowy:

Mariusz Kokot
tel. 530 – 598 – 283
e-mail: mariusz@progress-slaskie.pl

Zaopatrzenie:

Magda Sobol
tel. 530 – 477 – 475
e-mail: magda@progress-slaskie.pl

Ofertowanie:

Weronika Felska
tel. 533 – 323 –560
e-mail: weronika@progress-slaskie.pl